آدرس:

خراسان شمالی - بجنورد - پارکشهر کوچه شهید ایزدخواه

تلفن تماس:

09909811507

ایمیل:

info@yascarpet.com

درباره یاس

درباره یاس

 

خانم طیبه بازرگان کارآفرین، بنیان گذار برند فرش یاس خراسان و تولید کننده حوزه فرش و گلیم دستباف از استان خراسان شمالی و شهر بجنورد می باشد.
ایشان از سال 1380 در این رشته فعالیت داشته و با گذراندن دوره های آموزشی و کار تجربی، در این رشته تخصص پیدا کرده اند.
در سال 1392 کارگاه خود را با نام فرش دستباف یاس خراسان تاسیس کرده و با تکیه بر پشتکار و ایده های جدید شروع به تولید گلیم های جدید و کیف های صنایع دستی نمود.
در حال حاضر با ایجاد اشتغال دائمی و فصلی برای بیش از 60 نفر به فعالیت خود ادامه می داده و فرش و تابلو فرش های نفیسی را ارائه می دهند.

 

 

شرکت تولیدی فرش دستباف یاس خراسان افتخار شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی زیادی را داشته و توانسته نماینده بسیار خوبی برای ملت ایران و به خصوص مردم استان و شهر بجنورد باشد.

هم اکنون با تجربه و تحقیق در مورد مشتریان و مصرف کنندگان در کشور های دیگر به این نتیجه رسیده ایم تا نه تنها گلیم هایی با طرح های متفاوت و سایز مختلف و تعداد رنگ های کمتر تولید کنیم بلکه این طرح ها را در دیگر اقلام موجود همچون کیف و لباس و صندلی پاف و صندلی تاشو مسافرتی و کوسن و کیف بسته بندی تلفیق چرم و گلیم و … هم تولید کرده تا مورد استقبال آنها قرار گیرد.در سال 1402هم کتاب این مجموعه تولیدی در زمینه گلیم به چاپ رساندیم.

تولیدی یاس گواهی نامه های معتبری از نمایشگاه های جهانی نظیر کشور ترکیه و هند و عراق شهر بغداد و عمان دریافت نموده است.

یکی از افتخارات بزرگ تولیدی گلیم و سفره کردی دستبافت یاس شناسنامه دار کردن آن ها می باشد.

 

شناسنامه گلیم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات

درباره یاس

درباره یاس

شناخت فرش اصل و تقلبی

شناخت فرش اصل و تقلبی

قیمت فرش دستباف چقدر است؟

قیمت فرش دستباف چقدر است؟

درباره ما

شرکت تولیدی فرش یاس از سال۹۳شروع به تولید تابلو فرش و فرش و گلیم و قالیچه ابریشم دو رو میباشد شرکت یاس از آموزش بافنده شروع میکند و کارهای دستمزدی در اختیار بافنده ها قرار میدهد و دارای۵۰تا بافنده تابلو فرش و گلیم و قالیچه ابریشم دو رو میباشد انواع تابلو فرشهای سفارشی چهره و منظره و قرانی و مینیاتوری و قالیچه ای و گلیم های سفره کردی در ابعاد کوچک و بزرگ و سفارشات انجام میدهد این مجموعه دارای پروانه کسب و مجوز غیر متمرکز از اداره صنعت و معدن و پروانه اشتغال از اداره صنایع دستی و میراث فرهنگی است این شرکت محصولات خود را در نمایشگاههای بین المللی در تهران واستان خراسان شمالی و در دو نمایشگاه خارجی در کشور عراق در شهرهای بغداد که در سال۹۶بود بصورت نمادین شرکت داشت و در سال۹۸ در نمایشگاه سلیمانیه به همکاری شرکت شهرکهای صنعتی شرکت داشت نقشه های فرش ترکمنی تولید داریم و نقشه های ذهنی بافت در استان خراسان شمالی تابلو فرشهای بسیار نفیس و زیبا که هنر ایرانی را به تمام جهان نشان خواهد داد

گالری عکس

درباره یاس
شناخت فرش اصل و تقلبی
قیمت فرش دستباف چقدر است؟
تفاوت فرش دستباف و ماشینی
مراحل بافت فرش دستباف
آشنایی با فرش دستباف
نحوه شستن فرش دستباف
  • 09909811507
  • خراسان شمالی - بجنورد - پارکشهر کوچه شهید ایزدخواه
  • info@yascarpet.com